Kiili Kunstide Kooli õppetasud on diferentseeritud. See tähendab, et individuaalõppe tasu on suurem kui grupitundidel. Huviharidus on kallis ning praegusel hetkel ei toeta selle võimaldamist ka riik. Sellest tulenevalt katab kõik kooli kulud kas omavalitsus või lapsevanem. Kiili Kunstide Kooli õpilaskoha maksumusest hüvitab lapsevanem läbi õppetasu keskmiselt 15%, ülejäänud 85% kaetakse Kiili valla eelarvest. Huvikooli pidamisega investeerib Kiili vald lapse tulevikku ning teadvustab ja peab oluliseks noorsootööd ning haridust tervikuna.

Õppetasu

Õppetasu makstakse terve õppeperioodi eest (september kuni mai). Õppetasu on kohatasu, see tähendab, et ärajäänud tundide eest õppetasu ei vähendata (koolivaheajad, riigipühad jms). Suvisel koolivaheajal õppetasu ei arvestata. Õppetasu ja pilliüür tuleb maksta Kiili Vallavalitsuse arvele 18. kuupäevaks.

ALATES 1. JAANUARIST 2024 tõusevad Kiili Kunstide Kooli õppetasud.

Õppe kuutasu suurus Kiili Kunstide koolis on järgmine (alates 01.01.2024):

Muusikaline ettevalmistus (4-7-aastased lapsed) - 30 eurot (kohatasu)

Muusikaosakond:

põhiõpe - 55 eurot

vabaõpe - 55 eurot

Pärimusmuusikaring - 40 eurot

Kunstiosakond:

Eelõpe I (tavakooli 1.-2. klassi õpilased) - 25 eurot

Eelõpe II (tavakooli 3.-4. klassi õpilased) - 25 eurot

Põhiosakond ja lisa-aasta - 40 eurot

Kiili valla rahvastikuregistrijärgset sissekirjutust mitte omavatele õpilastele rakendub alates 1. jaanuar 2024 kahekordne õppetasu.

Õppetasu tasumine toimub ülekandega vastavalt vallavalitsuse esitatud arvele.
(soovitav on sõlmida otsekorraldus, et maksed alati õigeks ajaks laekuksid)

Saaja: Kiili Vallavalitsus
Konto: Swedbank konto nr: EE142200001120218700 või SEB kontod nr: EE211010052030588006
Summa: vastavalt esitatud arvele
Selgitus: Lapse nimi, muusikakooli õppetasu

Tasumise tähtaeg: 18. kuupäev

Kiili Kunstide Kool tänab kõiki, kes on tasunud õppetasu õigeaegselt.

Õppetasu maksmisega seotud probleemidega tuleb pöörduda Kiili Kunstide Kooli õppealajuhataja poole aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või valla raamatupidaja Marju Eesmäe poole aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 6790267

Pillirent

Muusikaosakonnas õppivatele õpilastele on pilli rentimine tasuta. Muusikainstrumendi rentimise kohta sõlmitakse alati kooli ja kasutaja vahel leping.

Kiili Vallavolikogu otsus õppetasude kehtestamise kohta.