Vastuvõtukatsed 2024/2025 õppeaastal Kiili Kunstide Kooli muusikaosakonda astuda soovivatele lastele toimuvad Kiili rahvamajas esmaspäeval, 27. mail.

Infotund õppeprogrammide kohta ja pillide tutvustus toimub rahvamajas reedel, 24. mail kell 18:00

Kiili Kunstide Koolis saavad õppida Kiili vallas elavad lapsed kuni täisealiseks saamiseni või keskkooli lõpetamiseni. Kiili Kunstide Kooli astumiseks on lapse seaduslikul esindajal vaja esitada avaldus ning nii õppima asujal kui ka ühel lapsevanemal peab olema sissekirjutus Kiili valda.

Avalduse vormid leiab siit. Avaldus tuleb saata Kiili Kunstide Kooli õppealajuhatajale Eleri-Kristel Kuimetile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

• Muusikaosakonna põhiõppesse võetakse lapsi vastu vastuvõtukatsetega, mis toimuvad kevadel. (Õpe alates tavakooli 1. klassist). Valikus olevate pillide nimekirja leiab siit.
  • Kunstikosakonna eelõppesse võetakse lapsi vastu katseteta aastaringselt vabade kohtade olemasolul. (Õpe mõeldud 1.-4. klassi õpilastele)
  • Kunstiosakonna põhiõppesse võetakse lapsi vastu katseteta. Avaldusi ootame maikuust-oktoobrini. (Õpe on mõeldud alates tavakooli 5. klassist)
  • Pärimusmuusikaringi võetakse lapsi vastu katseteta aastaringselt vabade kohtade olemasolul. (Õpe alates tavakooli 1. klassist)
  • Muusikalisesse ettevalmistusse võetakse lapsi vastu katseteta aastaringselt vabade kohtade olemasolul. (Õpe on mõeldud lasteaiaealistele lastele alates 4. eluaastast)

Kiili Kunstide Kool on huvikool kuhu astumine on vabatahtlik ning ootame siia kõiki kunsti- ja muusikahuvilisi õpilasi. Oluline on arvestada, et tegemist on haridusasutusega ning nii põhiõppes kui ka ringitegevuses on tulemuslikuks õppeks oluline maksimaalne osalemine. Õppekava täitmata jätmine ja/või suur puudumiste arv võib viia kooli nimekirjast välja arvamiseni.

- Kui õpilane on puudunud tunnist, ei ole õpetajal kohustust tundi järele teha.
- Kui õpetaja ei saa tundi läbi viia, leitakse ühiselt uus sobiv aeg järeltunni toimumiseks või organiseerib õpetaja endale selleks ajaks asendusõpetaja. Õpetaja haiguslehe ajal toimunud tundide järeltegemise kohustust  õpetajal ei ole. Kool organiseerib haiguslehel oleva õpetaja asendusõpetaja esimesel võimalusel.
- Kui õpetaja konkursantidega esindab kooli mõnel konkursil, siis ei ole tal kohustust ära jäänud tunde järele teha.

Kiili Kunstide Kooli ametlik päevik on STUUDIUM. Vähemalt üks õpilase vanematest peab stuudiumis kontot omama. Õpilased saavad stuudiumi konto avada vastavalt soovile kas kohe kooli sisse astudes või hiljemalt 2. klassist.

Soovime kõigile häid mõtteid ning kohtumiseni õige pea!

Kiili Kunstide Kool