Beebikool kujutab endast meeleolukat liikumis- ning laulutundi muusika saatel. Tunni kestus on 45 minutit ning kasutatakse erinevaid põnevaid vahendeid helide ja emotsioonide tekitamiseks. Beebikool on väga hea võimalus muusikaliselt areneda. Samuti on oluline roll ka omaealistega suhtlemisel, mis lastele palju rõõmu valmistab. Õpitakse üksteisega arvestama ning koostööd tegema. Tänu liikumisharjutustele areneb laste tasakaal ning koordinatsioon.
Kõige parem riietus beebikooli tunniks on selline, mis võimaldab nii beebil kui vanemal ennast vabalt liigutada. Samuti peaks võimaldama riietus vabalt istuda. Riietumine toimu saalis.Kõndivad lapsed võiks tunnis olla paljajalu või libisemiskindlate jalanõudega, sest saali põrand on libe.

Beebikooli tunnid toimuvad Kiili lasteaia saalis.

Õpe on mõeldud beebidele alates 5. elukuust kuni 3. aastaseks saamiseni. Õpe toimub kahes grupis, kuhu jagame lapsed vastavalt vanusele. Beebikool on väga populaarne, seega võtame lapsi vastu avalduste saabumise alusel. Kõik, kes kohe kohta ei saa, pannakse ootejärjekorda.

Kohatasu on 25 eurot kuus (septembrist-maini) Kohatasu suurus ei olene kohal käidud tundide arvust. Seega on summa, olenemata puudutud tundidest, igakuiselt sama. Juhul kui on puudutud kaks kuud teatamata, arvestatakse õpilane beebikoolist välja.

Beebikooli tunnid toimuvad üks kord nädalas.

I grupp (nooremad beebid) - esmaspäeviti kell 10:00-10:45

II grupp (vanemad beebid) - esmaspäeviti kell 11:15-12:00

Info õpilaste ja gruppide kohta saab õppealajuhatajalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Riiklikel koolivaheaegadel beebikooli ja muusikalise ettevalmistuse tunde ei toimu.

Õpetajaks on Kiili lasteaia õpetaja Triin Nikkari

NB! Sisseastumisavaldused palun saata õppealajuhatajale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.