Kiili Kunstide Kool palub vanematel alati puudumistest teatada Kiili Kunstide Kool STUUDIUMI keskkonna vahendusel.

Puudumistes saate teada anda õpilase üldvaates oleva kalendri abil.

Puudumiste ette teatamise piltjuhend

NB! Kuna Kiili Kunstide Koolis on tasuline õpe, siis soovitame lapsevanemal puudutud tunnid ka põhjendada. Põhjenduseta jäänud puudumised loetakse poolaasta lõpus põhjuseta puudumisteks. Õpetajatel põhjendamisõigust ei ole. Puudumisi saab põhjendada kuni 40 päeva.

- Kui õpilane on puudunud tunnist, ei ole õpetajal kohustust tundi järele teha.
- Kui õpetaja ei saa tundi läbi viia, leitakse ühiselt uus sobiv aeg järeltunni toimumiseks või organiseerib õpetaja endale selleks ajaks asendusõpetaja. Õpetaja haiguslehe ajal toimunud tundide järeltegemise kohustust  õpetajal ei ole. Kool organiseerib haiguslehel oleva õpetaja asendusõpetaja esimesel võimalusel.
- Kui õpetaja konkursantidega esindab kooli mõnel konkursil, siis ei ole tal kohustust ära jäänud tunde järele teha.

SOLFEDŽO JA MUUSIKAAJALOO TUNNIPLAANID

Tunniplaan on valmis!

õp Veeda Kala  ÕPETAJA VEEDA KALA (solfedžo: eelklass, I-IV klass; muusikalugu V ja VII klass)
õp Markus Lattikas  (solfedžo V-VII klass)

KUNSTIOSAKONNA TUNNIPLAANID

Tunniplaan on valmis!

õp Salome Laev  (kunstitunnid ja kunstiajalugu)
õp Leelo-Mai Aunbaum  (kunstitunnid eelõpe ja põhiõppe)
õp Katrin Koskaru  (kunstitunnid eelõpe ning põhiõppe)

ÕPETAJATE KLASSIDE JAOTUS

Plaan hakkab kehtima alates 02.09.2021

Klasside jaotus

BEEBIKOOLI JA MUUSIKALISE ETTEVALMISTUSE TUNNIPLAANID

Tunniplaan hakkab kehtima alates 06.09.2021

NB! Riiklikel koolivaheaegadel beebikooli ja muusikalise ettevalmistuse tunde ei toimu.

Muusikaosakonna ettevalmistusklassi tunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti Kiili Lasteaia saalis.

Grupp "Piano" - teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16:10-16:45

Grupp "Forte" -  teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15:20-15:55

Grupp "Presto" - teisipäeviti ja neljapäeviti kell 11:55-12:30

Info õpilaste kohta saab õppealajuhatajalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Beebikooli tunnid toimuvad Kiili Lasteaia saalis esmaspäeviti.

I grupp (nooremad beebid) - esmaspäeviti kell 10:00-10:45

II grupp (vanemad beebid) - esmaspäeviti kell 11:15-12:00