Levimuusikaosakonnas saab õppida rütmimuusika instrumente (elektrikitarr, basskitarr, popklaver, trummid, ukulele).

Levimuusikaosakonda võetakse õpilasi alates tavakooli 5. klassist. Katseid tegema ei pea, vastuvõtt toimub avalduse alusel vabade kohtade olemasolul. Tegemist on ringitunniga, see tähendab, et lapsed ei saa hindeid, samuti ei toimu aasta lõpus eksameid. Ringitunnis saab osaleda neli aastat.

Levimuusikaõpe koosneb individuaaltunnist (pillitund) ning levimuusika solfedžost (grupitund).

Alates teisest aastast saab õpetaja soovitusel ning bändikoosseisu võimalikkusel liituda ka ansamblitunniga, kus õpilased üheskoos bändilugusid teevad.

Kohatasu on 30 eurot kuus (september-mai).

Vastavalt erialale on võimalik koolilt laenutada ka pilli.

Levimuusikaõpilaste pillirent on 5 eurot kuus ning pillivõimu rendihind on samuti 5 eurot kuus, mis lisandub õppetasule.

Levimuusika õpilastele rakenduvad samuti Kiili Kunstide Kooli õpilaste kodukorrareeglid:

Oluline on arvestada, et tegemist on haridusasutusega ning nii põhiõppes kui ka ringitegevuses on tulemuslikuks õppeks oluline maksimaalne osalemine. Õppekava täitmata jätmine ja/või suur puudumiste arv võib viia kooli nimekirjast välja arvamiseni.

- Kui õpilane on puudunud tunnist, ei ole õpetajal kohustust tundi järele teha.
- Kui õpetaja ei saa tundi läbi viia, leitakse ühiselt uus sobiv aeg järeltunni toimumiseks või organiseerib õpetaja endale selleks ajaks asendusõpetaja. Õpetaja haiguslehe ajal toimunud tundide järeltegemise kohustust  õpetajal ei ole. Kool organiseerib haiguslehel oleva õpetaja asendusõpetaja esimesel võimalusel.
- Kui õpetaja konkursantidega esindab kooli mõnel konkursil, siis ei ole tal kohustust ära jäänud tunde järele teha.

Kiili Kunstide Kooli ametlik päevik on STUUDIUM. Vähemalt üks õpilase vanematest peab stuudiumis kontot omama.

Õpilased saavad stuudiumi konto avada vastavalt soovile kas kohe kooli sisse astudes või hiljemalt 2. klassist.

Kiili Kunstide Koolis õpetavad rütmimuusikat:

Markus Lattikas
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mart Veske

Levimuusika solfedžoõpetaja Veeda Kala