Muusikalise ettevalmistuse kursus toimub Kiili lasteaia saalis.

Tunnis toimub laste ettevalmistus (ja motiveerimine) hilisemateks õpinguteks Kiili Kunstide Koolis.
Tunnid koosnevad järgmistest osadest: rütmiõpe, laulmine, muusikalis-rütmiline liikumine, rütmi- ja meloodiapillidel mängimine, muusika kuulamine. Igas tunnis saab laps mängida mitmeid erinevaid pille, nagu näiteks djembe, tamburiin, väikekannel, plaatpill, kombikell. Eesmärk on pakkuda rõõmu koosmängust ja musitseerimisest, arendades lapse huvi muusikamaailma vastu.
Õpe on mõeldud lasteaiaealistele lastele. Õpe toimub kolmes grupis, kuhu jagame lapsed vastavalt vanusele. Kui laps on juba saanud koha muusikalises ettevalmistuses, siis õppeaasta vahetudes uut avaldust tegema ei pea. Kõik õpilased tõstetakse nn järgmisesse vanusegruppi edasi. Muusikalise ettevalmistuse kursus on väga populaarnse, seega võtame lapsi vastu avalduste saabumise alusel. Kõik, kes kohe kohta ei saa, pannakse ootejärjekorda.
Kohatasu on 20 eurot kuus (septembrist-maini)

Muusikaosakonna ettevalmistusklassi tunnid toimuvad kaks korda nädalas.

Grupp "Piano" - teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16:10-16:45

Grupp "Forte" -  teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15:20-15:55

Grupp "Presto" - teisipäeviti ja neljapäeviti kell 11:55-12:30

Info õpilaste ja gruppide kohta saab õppealajuhatajalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Riiklikel koolivaheaegadel muusikalise ettevalmistuse tunde ei toimu.

Õpetajaks on Kiili lasteaia muusikaõpetaja Triin Jaago